اخبار

BGA Rework Station SV-650-فروش دستگاه تعویض چیپ

 • سر هیتر Hot air و سر بلندکننده چیپ به صورت 2در 1 طراحی شده که با یک step motor الکتریکی کار می کنند و می تواند به طور خودکار هر دو عملیات لحیم کاری و بلند کردن چیپ را انجام دهد.
 • سه هیتر ( بالایی ، نقطه ای و IR) به صورت مستقل از هم عملیات گرم کردن را انجام می دهند. زمان و دما به صورت دیجیتال بر روی صفحه نمایش قابل مشاهده است.
 • هیتر بالایی متحرک بوده و کار کردن با آن آسان است.
 • هیتر IR پایینی بزرگ داشته که به کمک کلمپ های PCB می توان برد را در جهت محور X و Y تنظیم کرد. حداکثر اندازه بردی که می توان باآن کار کرد 540*450mm است.
 • فن های قدرتمند که  ناحیه حرارت دهنده پایینی را با یک سرعت ثابت و به سرعت خنک می کنند.
 •  سیستم نوری رنگی با کارکرد تفکیک بینایی ، زوم به صورت in/out و تنظیم مینیمم، مجهز به دستگاه تشخیص انحراف به همراه قابلیت auto focus( تمرکز خودکار ) و به صورت نرم افزاری، فوکوس تا 22x امکان کار با اندازه BGA تا حداکثر 80*80mm را می دهد
 • کامپیوتر صنعتی ، رابط صفحه لمسی، کنترل PLC، نمایش منحنی واقعی دما را دارد. همچنین امکان  نمایش همزمان منحنی واقعی و 5 پروفایل تست شده را به طور همزمان  داشته که بر اساس آن میتوان 5 پروفایل تست شده را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد و با پروفایل های ذخیره شده مقایسه کرد.
 • مانیتور LCD رنگی
 • پمپ خلاء داخلی، چرخش 60 درجه در زاویه φ،  و نازل  قابل تنظیم

 • 8 بخش دمایی بالا ( پایین ) و 8 بخش کنترل دمای ثابت و امکان ذخیره نامحدود پروفایل ها

 • نازل ساکشن می تواند به طور خودکار مواد و ارتفاع نصب را شناسایی کند و فشار هوا را در یک محدوده کوچک30 – 50g کنترل کند.

 • مجهز به نازل های متفاوت که امکان تعویض و قرار دادن چیپ را در هر زاویه ای می دهد

سیستم حرارت دهی :

دما و زمان حرارت دهی در3 ناحیه مستقل دمایی ( هیتر بالایی ، پایینی و IR ) به صورت دیجیتالی  بر روی صفحه لمسی قابل مشاهده است . میتوان با CGA نیز کار کرد.

انواع نازل در سایزهای مختلف برای کارکردن با انواع  BGA در سایز های مختلف امکان تهیه نازل های دیگر برای قطعات خاص نیز وجود دارد

سیستم تنظیم و قراردادن چیپ

سیستم نوری رنگی با کارکرد تفکیک بینایی ، زوم به صورت in/out و تنظیم مینیمم، مجهز به دستگاه تشخیص انحراف به همراه قابلیت Auto focus( تمرکز خودکار )وبزرگنمایی تا 27 برابر این امکان رافراهم کرده است تا بتوان تصویر واضح و شفاف از بالا وپایین چیپ داشت.

سر هیتر Hot air و سر بلند کننده چیپ به صورت 2در 1 طراحی شده که می تواند به طور خودکار هر دو عملیات لحیم کاری و بلند کردن چیپ را انجام دهد.

فشار ساکشن به IC قابل تنظیم بوده ، حداقل فشار کمتر از 30g بوده و این اطمینان را ایجاد می کند که BGA در حین حرارت دادن، leak lead نشود.

کلمپ های مخصوص این دستگاه به گونه ای طراحی شده اند که امکان حرکت با انعطاف را داشته و می توان با هر نوع PCB کار کرد.همچنین کلمپ هایی مخصوص مادربردهای لپ تاپ دارد.

نحوه شماتیک نصب کلمپ ها صرف نظر از نوع PCB به عنوان مثال مادربردلپ تاپ در شکل زیر نمایش داده شده است. با این نوع کلمپ ها می توان برد را بصورت صاف و یکنواخت فیکس کرد که مانع از تاب برداشتن برد می شود.

با وجود RW-SV650 به همراه رابط صفحه لمسی و PLC control این امکان را فراهم می کند که نمودار واقعی دما و دمای دیتکت شده را به طور همزمان نمایش دهد.

 

 

می توان به هرسه ناحیه دمایی به طور مستقل دسترسی داشت. دما و زمان روی صفحه لمسی نمایش داده خواهد شد، 8 بخش دمایی بالا ( پایین) و 8 بخش کنترل ثابت بودن دما قابل مشاهده است. و بیش از 50000 گروه پروفایل قابل ذخیره کردن است.

 

 

ازطریق رابط Analysis نمودار دمایی قابل مشاهده است به طور خودکار زمان Preheat ، خنک کردن و حداکثر دما را محاسبه می کند. بنابراین می توان دما را کنترل کرد.برای هر نوع BGAمی توان پروفایل مناسب را ایجاد کرد.

 

 

اگر در حین حرارت دادن متوجه شدید که دمای TC خیلی کم یا خیلی زیاد بود، میتوانید پارامترها را تغییر دهید. با استفاده از Instant Regulation می توانید مانع از حرارت دادن دوباره شوید.

 

 

این منو مشکلات و errorهایی در حین کار دستگاه رخ می دهد اعلام میکند. بنابراین از طریق مشخص کردن  مشکلاتی که دستگاه در حین کار با آن مواجه می شود و رفع سریع مشکل کمک می کند.

 

 

سیستم تنظیم نوری: سیستم نوری رنگی با قابلیت Auto focus ، فوکوس 27x نوری و 220x دیجیتالی

 

 

سیستم Auto servo قرارگرفتن چیپ را به دقت کنترل می کند. دقت آن تا حد 0.01mm  است که حتی در مورد کوچک ترین اندازه IC ها نیزکاربرد دارد.

سیستم نوری رنگی

 1. کارکرد تفکیک بینایی ،
 2. زوم به صورت in/out و تنظیم مینیمم
 3. ، مجهز به دستگاه تشخیص انحراف به همراه قابلیت Auto focus
 4. ( تمرکز خودکار ) و به صورت نرم افزاری،
 5. فوکوس تا 27 برابر

یک دیدگاه برای “BGA Rework Station SV-650-فروش دستگاه تعویض چیپ

 1. رضا گفت:

  قیمت دستگاه چیه

  1. GhaZal Salmani گفت:

   با سلام
   برای اطلاع بیشر
   لطفا با شرکت تماس بگیرید
   شماره های تماس
   66956634
   66954554
   66963869

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.